Hotel Kameralny Kielce dla każdego
Niezapomniane przyjęcie weselne Cena już od 140zł/os

Proponujemy organizację przyjęć weselnych. Tradycyjne powitanie chlebem i solą, wykwintne dania Szefa Kuchni oraz eleganckie otoczenie z subtelną dekoracją sprawią że ten wyjątkowy wieczór będzie niezapomnianym przeżyciem.W naszej restauracji możemy zorganizować przyjęcie dla 120 osób. Nasz personel pozostaje do dyspozycji od pierwszych momentów planowania przyjęcia. Służymy radą w wyborze menu, kwiatów dekoracji stołów.


Zaproponujemy wyjątkowe dania dla tych którym warto tego dnia podziękować, oraz poświęcimy czas aby wspólnie odnależć smaki i kolory, które pozostaną w pamięci z tego wieczoru. W swojej ofercie posiadamy okrągłe stoły i białe pokrowce na krzesła, które z pewnością nadadzą elegancji i wytwornego wystroju sali.
Aby wieczór był do końca wyjątkowy, Młodej Parze oferujemy w prezencie nocleg w pokoju LUX, voucher na romantyczną kolację z okazji rocznicy jak również śniadanie oraz relaks w Strefie SPA na drugi dzień.

Dla Gości weselnych przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową.
Nasze doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz przystępne ceny to atuty organizowanych przyjęć. Jesteśmy prężnym zespołem, dla którego zaufanie i opinia naszego klienta jest bezcenna.
Zapraszamy na obejrzenie sali i poznanie wszelkich szczegółów dotyczących organizacji przyjęcia.


Wystarczy wysłać nam e-mail z imieniem i nazwiskiem a my skontaktujemy się z Państwem.

Cenimy współpracę, promujemy region

   
Podróżuj z nami na Świętokrzyskich szlakach turystycznych
i zbieraj punkty z kartą Programu Lojalnościowego


Wspieramy VIVE! Hotel Kameralny należy do grupy
100 firm promujących zespół piłki ręcznej Vive Targi Kielce

 

HOTEL Kameralny, ul. Tarnowska 7, 25-394 Kielce, woj. świętokrzyskie

projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl